Kaip į seksualinius santykius įnešti sąmoningumą ir meilę?


Intymus gyvenimas įprastai vyksta „užgesinus“ šviesą. Ne tik tiesiogine, bet ir perkeltine prasme. Tuo metu mes labai pasitikime savo pasąmone bei instinktais ir leidžiame jiems valdyti mūsų seksualinius santykius. 
Taip pat intymiame gyvenime mums labai trukdo išmokta netinkama elgsena ir neįsisąmoninti įgimti vyro ir moters skirtumai. Todėl šiuolaikiniam žmogui daug dalykų reikia perprasti ir persimokinti, kad galėtų mėgautis intymiais santykiais – grįžtų į savo natūralumą ir patirtų daug nuostabių dalykų, kuriuos yra paruošusi gamta.
Šios žinios gali padėti geriau suprasti save, kitą ir atrasti naujus būdus, kaip įnešti natūralumą, gyvumą ir gyvenimo šventę, kurią kuria intymus gyvenimas.


Šis kursas padės perprasti, kaip formuojasi vyriškas ir moteriškas seksualumas, nuo ko priklauso moters seksualinis susijaudinimas ir kaip jiedu gali atrasti dermę ir pilnatvę.

Čia atrasi, kaip žiūrėti į neištikimybę, kokios  giluminės neištikimybės priežastys ir kaip vėl susigrąžinti užgesusią aistrą.


Gausi daugybę praktinių patarimų, kurie pakylės seksualinio kontakto kokybę į visai kitą, galbūt niekuomet dar nepatirtą, lygį.


Kam skirtas šis kursas?


Šis kursas yra skirtas jums, jei: 

➡︎ esate santykiuose ir norite atnaujinti santykių pradžioje buvusią aistrą, 

➡︎ bandote suprasti, kodėl nejaučiate pilnatvės ir pasitenkinimo intymiame gyvenime, 

➡︎ jaučiatės pasirengę atverti duris naujam susitikimui ir norite suprasti, kaip kurti nuostabų intymų gyvenimą nuo pirmos akimirkos,

➡︎ norite pakylėti seksualinių santykių kokybę į dar aukštesnį lygį, nors šiuo metu esate nuostabiame ryšyje.