Ar išlaikyti meilę ir harmoniją

poroje įmanoma?


Konfliktai santykiuose kyla nuolatos. Jie gali kilti net ir tarp darniausių porų. Bet mes galime neleisti jiems sugriauti mūsų meilės! Mes galime išmokti konfliktus paversti atvirumu, didesniu vienas kito supratimu, dar glaudesniu artumu.
„Gera kartu“ tai 5 žvaigždutėmis vertinamas paskaitų kursas. Kursą veda vienas žymiausių lietuvoje asmeninio ir dvasinio augimo specialistų Rimvydas Židžiūnas.
Tai išminties ir įkvėpimo šaltinis, kuris padės jums pamatyti naujai ir išspręsti daugelį santykių nesusipratimų ir konfliktų. 
„Gera kartu“ kursas atskleis paslaptis, kaip sukurti ilgalaikius ir harmoningus santykius, kurie džiugina tokias skirtingas būtybes kaip vyras ir moteris. Taigi, jei norite perprasti, kaip gimsta konfliktai jūsų poroje, jei esate pasirengę pagydyti skausmingas emocijas, jei norite įnešti kur kas daugiau sąmoningumo ir meilės į savo santykius, „Gera kartu“ kursas jums.


Šis kursas padės perprasti, kodėl poroje kyla konfliktai ir kaip žinios apie vyro ir moters psichologiją leidžia jų išvengti.Taip pat išmoksite, kaip tinkamai komunikuoti ir sukurti daugiau džiaugsmo savo santykiuose.


Atrasite, kaip pagydyti skausmingas emocijas ir netgi po jų susigrąžinti meilę.


Kam skirtas šis kursas?


Šis kursas yra skirtas jums, jei: 

➡︎ šiuo metu esate santykiuose, 

➡︎ bandote suprasti, kodėl buvę santykiai nutrūko, 

➡︎ jaučiatės pasirengę atverti duris naujam susitikimui ir norite pasirengti kurti darną nuo pirmos akimirkos, 

➡︎ norite praplėsti matymą apie meilės ir darnos galimybes santykiuose, nors šiuo metu esate nuostabiame ryšyje su mylimuoju.